this_apartment_is_booked
leave_a_request_in_object_booked
Seçilen daireye geçmek için tıklayın
Stüdyo, 70m², kat5/15
ul. Çağlayan Cad
Haritada
3 061 851 ₺
43 763 ₺/m²
Özellikler
Nesne kodu
8610595
Alanı
70 m.2
Kat
5 i̇tibaren 15
Giriş
1 giriş
1017015
- ev
- Yeni binalardaki daireler
- Ilkem Center
- Nesne kodu 8610595