Studio, 93m², floor3/8
str. 502 Sok
On map
283 000 €
3 043 €/m²
Property Details
Object code
8608332
Area
93 m2
Floor
3 out of 8
Key issuance
30 January 2025
Approach
2 approach
1017002
- Main
- Apartments in new buildings
- Megapolis Residence
- Object code 8608332