Studio, 42m², floor4/9
str. Gülistan Kontrol Sok
On map
173 000 €
4 119 €/m²
Property Details
Object code
8611822
Area
42 m2
Floor
4 out of 9
Key issuance
8 August 2024
Approach
2 approach
1017023
- Main
- Apartments in new buildings
- Beyoglu Residence
- Object code 8611822